ارسال ایمیل
ارسال ایمیل

ارسال ایمیل با آیس وارپ

 • ویرایشگر کامل با غلط‌یاب فارسی
 • ارسال ایمیل با تاخیر

آیس وارپ دارای ویرایشگر کامل متنی با قابلیت‌های راست به چپ برای تایپ متون فارسی می‌باشد. غلط‌یاب فارسی آیس وارپ اشتباهات تایپی کاربران را مشخص کرده و جایگزین مناسب را به آن‌ها پیشنهاد می‌نماید. همچنین کاربران می‌توانند در صورت نیاز، ایمیل خود را برای ارسال در آینده زمانبندی نمایند.

مشخصات فنی SMTP
GroupWare آیس وارپ
تقویم و GroupWare

تقویم و قرار جلسات آیس وارپ

 • تقویم هجری شمسی به همراه مناسبت‌های فارسی
 • تقویم مشترک و سیستم تنظیم جلسات

کاربران می‌توانند برای افراد داخل و خارج سازمان دعوتنامه شرکت در جلسات بفرستند و زمان خالی آن‌ها برای شرکت در جلسات را چک نمایید. منابع مورد استفاده مانند اطاق جلسات، لپ‌تاپ و غیره نیز از طریق آیس وارپ قابل رزرو می‌باشند. مسئول این منابع می‌تواند رزرو شدن آن‌ها را تایید نماید.

مشخصات فنی GroupWare
ارسال پیامک
ارسال و دریافت پیامک

سرویس پیامک آيس وارپ

 • ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه
 • تبدیل بین ایمیل، مسنجر و پیامک

بر اساس قوانین نوشته شده در آیس وارپ، کاربران می‌توانند از طریق کنسول وب آیس وارپ، ارسال و دریافت پیامک داشته باشند. همچنین کاربران می توانند با تعریف گروه‌های مختلف، بصورت انبوه برای تعداد مشخصی از کاربران ارسال پیامک داشته باشند.

مشخصات فنی سرویس پیامک
مسنجر آیس وارپ
مسنجر

مسنجر آیس وارپ

 • چت و رد و بدل فایل
 • ارتباط با سایر مسنجرها

کاربران شما می‌توانند با استفاده از مسنجر آیس وارپ، با همکاران خود در شرکت چت نمایند، فایل و شکلک‌های مختلف ارسال کنند و یا با کاربران گوگل، AOL، یاهو و بقیه شبکه‌های اجتماعی گفتگو نمایند. تمامی این امکانات از درون مسنجر آیس‌وارپ در دسترس شما می‌باشد.

مشخصات فنی مسنجر
تماس صوتی آیس وارپ
تماس صوتی/تصویری

تماس تلفنی آیس وارپ

 • تماس تلفنی/تصویری داخلی
 • تماس با خطوط تلفن شهری

کاربرانی که از طرف شما مجوز داشته باشند می‌توانند با استفاده از امکان تماس تلفنی آیس وارپ، با همکاران خود تماس صوتی/تصویری برقرار کرده و یا در صورت داشتن مجوز، از طریق آیس وارپ با شماره‌های مختلف خطوط شهری تماس برقرار نمایند.

مشخصات فنی VoIP
Image Description
فضای ابری خصوصی

فضای ابری خصوصی آيس وارپ

 • ذخیره فایل‌ها بر روی سرور
 • ویرایش آنلاین فایل‌ها در براوزر

با اختصاص دادن فضا به کاربران بر روی سرور خودتان، آن‌ها می‌توانند از طریق رابط کاربری آیس وارپ فایل‌های خود را بر روی سرور ذخیره کرده و از همه جا به آن دسترسی داشته باشند. همچنین آن‌ها می‌توانند فایل‌های مختلف آفیس را بدون نیاز به نصب نرم‌افزار و از طریق براوزر ویرایش نمایند.

مشخصات فنی فضای ابری

تیم چت آیس وارپ

راه‌حل جامع برای ارتباطات کاری

بعنوان پلی بین ایمیل و چت، تیم‌چت امکان همکاری بر روی یک پروژه را بصورت زنده و غیر زنده، در گروه‌ها ایجاد می‌نماید. کاربران می توانند فایل آپلود نمایند، همکاران خود را منشن نمایند، بر روی مطالب مرتبط نظر دهند. تیم‌چت آیس وارپ مانند یک فیسبوک شرکتی، امکان کار گروهی را بر روی یک پروژه فراهم می‌اورد.

کاربران می‌توانند به راحتی از نکات مهم مطرح شده در هر اطاق آگاه شوند. برای بحث بر روی گفتگوها کامنت بگذارند. جهت مشخص کردن، پست‌های مهم را پین کنند و منشن‌ها را برای اشاره به شخص مورد نظر در گفتگو استفاده ‌کنند.

تمام این مطالب به نظر ساده می‌رسد، ولی نتیجه‌اش شگفت‌انگیز است. با استفاده از تیم چت ایمیل سرور آیس وارپ می‌توانید پیش‌نویس ایمیل‌ها و یا ایمیل‌های دریافتی را در اطاق‌های گفتگو به اشتراک بگذارید. با کمک همکاران خود ایمیل‌های جدید ایجاد کنید. پس از آماده شدن ایمیل، مستقیما از داخل اطاق گفتگو آن را ارسال نمایید.

شما می‌توانید، شرکای تجاری خود را به اطاق‌های گفتگو دعوت کنید. فایل با آن‌ها به اشتراک بگذارید و بطور مشترک آن را ویرایش نمایید. بر روی پیشرفت پروژه بحث کنید. جلسات آنلاین برگذار کنید، قرار جلسات حضوری ست کنید و ارتباط بین دو شرکت را قویتر نمایید.

لازم نیست نگران از دست دادن چیزی باشید. از هر فعالیت جدیدی آگاه خواهید شد. گزارش خلاصه روزانه توسط آیس وارپ از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و شما را در مورد آنچه در اطاق‌های گفتگو اتفاق افتاده است، آگاه خواهد ‌ساخت.

ایمیل سرور آیس وارپ به شما این امکان را می‌دهد که به هر تعداد که مایل هستید، اطاق ایجاد نمایید و سپس آن‌ها را در گروه‌های مختلف طبقه‌بندی کنید.

مشخصات فنی تیم‌چت
Image description

تقویم، دفتر تلفن، فعالیت‌ها، یادداشت‌

شخصی و اشتراکی

رابط وب آیس وارپ دارای امکانات کامل جهت مدیریت اطلاعات شخصی، شامل تقویم و هماهنگی جلسات، رزرو منابع، دفترچه تلفن، فعالیت‌ها و یادداشت می‌باشد. کلیه اطلاعات را می‌توان به راحتی بین کاربران با استفاده از لیست افراد، تقویم گروهی و یا پوشه‌های عمومی به اشتراک گذاشت.

با گروهبندی کاربران، می‌توان به هر گروه بنا بر نیاز تقویم، دفتر تلفن، یادداشت، فضای ذخیره‌سازی و شرح وظایف مشترک داد و دسترسی اعضای هر گروه را بصورت جداگانه تعیین کرد و بطور مثال به تعدادی از کاربران دسترسی فقط خواندن، به تعدادی دیگر دسترسی خواندن و نوشتن و به تعدادی دیگر دسترسی مدیریتی داد.