ایمیل سرور آیس وارپ
نسخه ۱۲
کامل و کارآمد

به همراه امکانات کامل فارسی
غلط‌یاب فارسی
و تقویم هجری شمسی

امکانات فراوان در یک محصول

ایمیل سرور آیس وارپ دارای مدول‌های متنوع از جمله ایمیل، مسنجر، ارسال و دریافت پیامک، VoIP، FTP، وب سرور، تیم‌چت، کنفرانس وبی، تماس تصویری، فضای ذخیره‌سازی ابری، ویرایش آنلاین فایل و بسیاری امکانات دیگر می‌باشد.


لایسنس مادام‌العمر

با یکبار خرید ایمیل سرور آیس وارپ، می‌توانید مادام‌العمر از آن استفاده نمایید. کلیه آپدیت‌های سال اول نیز رایگان می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک، امکان بروز رسانی خود را در سال‌های بعد تمدید نمایید.


امکانات کامل فارسی

ایمیل سرور آیس وارپ دارای اینترفیس فارسی راست به چپ به همراه امکانات تایپ راست به چپ و همچنین غلط‌یاب فارسی می‌باشد. تقویم آیس وارپ را می‌توان به دلخواه به هجری شمسی تغییر داد. کلیه مناسبت‌های تقویم فارسی نیز در آیس‌وارپ موجود است.

پشتیبانی رسمی شرکت مادر در ایران

کلیه مشتریان ایمیل سرور آیس وارپ در ایران علاوه بر برخورداری از پشتیبانی شرکت آرسس ایرانیان، پشتیبانی شرکت مادر را نیز در ایران دارا می‌باشند. پشتیبانی شرکت آیس وارپ بصورت ۲۴/۷ می‌باشد. کلاس‌های آموزشی رسمی آیس وارپ هم در ایران برگزار می‌شود.


یک محصول کامل

کلیه ابزارهای جانبی مورد نیاز یک ایمیل سرور در آیس وارپ موجود است، به نحوی که شما نیاز به استفاده از هیچ سیستم دیگری را ندارید. بعنوان نمونه آیس‌وارپ دارای انواع روش‌های تهیه پشتیبان بصورت داخلی است. همچنین دارای watchdog داخلی و ابزارهای انتقال دیتابیس و غیره می‌باشد.


یک محصول پویا

شرکت آیس وارپ دارای یک تیم پویا بوده که بطور متوسط حداقل ۲ بار در سال نسخه‌های اصلی و هر ۲ ماه ۱ بار نسخه‌های کوچک آن را منتشر می‌نمایند. با هر نسخه جدید ایمیل سرور آیس وارپ می‌توانید منتظر امکانات جدیدتر باشید.

Image description

ایمیل سرور آیس وارپ یک انتخاب استثنایی برای سازمان شما می‌باشد

بدون نیاز به نصب هیچ نرم‌افزار یا افزونه‌ای از امکانات ایمیل، پیامک، تماس صوتی/تصویری، کنفرانس آنلاین، مسنجر، فضای ذخیره‌سازی ابری و ویرایش فایل، تیم‌چت و تقویم استفاده نمایید. از راحتی کار با نرم‌افزارهای اختصاصی برای دسکتاپ و موبایل لذت ببرید. در صورت‌نیاز بصورت آفلاین کار کنید. هر زمان که لازم دانستید از موبایل استفاده کنید و همه‌جا و در هر شرایط به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. فایل‌های خود را بین چندین دستگاه سینک نمایید. آیس وارپ فکر همه چیز را کرده است.

به مسافرت خارج از ایران می روید؟ بدون هزینه با همکاران خود در داخل شرکت گفتگو کنید، تصویر آن‌ها را ببینید و با تیم خود، جلسه آنلاین تشکیل دهید. همه امکانات بدون دغدغه نصب نرم‌افزار و بروز رسانی آن‌ها. نگران مشکلات امنیتی نیز نباشید، آیس وارپ ارتباط شما را از طریق WebRTC برقرار می‌نماید..

بهترین ابزارها

در یک سیستم جامع

ایمیل سرور آیس وارپ یک سیستم جامع برای کار گروهی درون سازمانی می‌باشد که کلیه ابزارهای مورد نیاز شما را برای فعالیت - چه در داخل سازمان و چه در بیرون آن - مهیا می‌سازد. برای کار با آیس وارپ، تنها نیاز به یک براوزر یا گوشی موبایل خود دارید.

ایمیل سازمانی به همراه تقویم فارسی

ایمیل حرفه‌ای و امن با دامنه شخصی و ترکیب فوق‌العاده با سرویس چت. تقویم‌های اشتراکی برای برنامه‌ریزی عالی به همراه پشتیبانی کامل از زبان و تقویم فارسی.

تیم‌چت - کارگروهی آنلاین واقعی

کارگروهی آنلاین برای تمام تیم‌ها و پروژه‌ها. بروزرسانی کنید و بروز بمانید. به اشتراک ‌بگذارید و ایده‌پردازی کنید. محدودیت‌های ایمیل را فراموش کنید، تاثیرگذار باشید.

فضای ذخیره‌سازی ابری و ویرایش آنلاین فایل

تمام فایل‌های شما، هر زمان که به آن‌ها نیاز دارید، بر روی تمامی دستگاه‌های شما در اختیار همه گروهتان است. به اشتراک‌گذاری آسان فایل‌ و ویرایش آنلاین آن‌ در براوزر

نرم‌افزار برای دسکتاپ و موبایل

از راحتی کار با نرم‌افزارهای اختصاصی برای دسکتاپ و موبایل لذت ببرید. در صورت‌نیاز بصورت آفلاین کار کنید. هر زمان که لازم دانستید از موبایل استفاده کنید .

مسنجر

با همکارانتان از طریق مسنجر آیس وارپ چت کرده و فایل و تصویر رد و بدل کنید. اگر مایل بودید با دوستانتان در مسنجرهای دیگر مانند Google Talk از طریق ایمیل سرور آیس وارپ ارتباط برقرار نمایید.

تماس صوتی/تصویری و کنفرانس

نیاز به گفتگو با همکارانتان دارید؟ با ایمیل سرور آیس وارپ با آن‌ها تماس بگیرید. به خطوط شهری ترانک زده و به راحتی با مشتریان خود صحبت نمایید یا با آن‌ها جلسه تشکیل دهید.

Image Description

مایل به آشنایی بیشتر با ایمیل سرور آیس وارپ هستید؟

آیس وارپ یک ایمیل سرور حرفه‌ای با ۲۰ سال سابقه تولید می‌باشد که مورد استفاده بیش از ۸۰ میلیون نفر در ۵۰ کشور مختلف است. این ایمیل سرور قابل نصب بر روی ویندوز و لینوکس بوده و منطبق بر نیاز هر سازمان، بسیار انعطاف پذیر می‌باشد. شرکت آرسس ایرانیان نماینده رسمی و انحصاری آیس وارپ در ایران می‌باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات فنی بیشتر در مورد آیس وارپ، لطفا به بخش‌های زیر مراجعه نمایید: